Gyngen - Café, Restaurant & Scene

Medarbejdere

Administration:
86 19 22 55 – 4
kulturgyngen@kulturgyngen.dk

Jenny Høegh
Socialrådgiver og medlem af ledelsen
jenny@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 41

Tina Sønderskov Sørensen
Socialfaglig medarbejder
tina@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 40

Niels Jørgen Graabek
Misbrugskonsulent/Mentor
niels-jorgen@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 47

Connie Hejlsberg
Kontorassistent
connie@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 48

Bogholderi:
86 19 22 55 – 3
bogholderiet@kulturgyngen.dk

Lena Skov Andersen
Leder af bogholderiet
lena@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 42

Inge Lise Hansen
Leder af bogholderiet
inge-lise@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 43

Pedel, teknik og booking:
86 19 22 55 – 2
booking@gyngen.dk

Mianne Høj
Leder af pedel, teknik og booking
mianne@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 46

Jan Christensen
Pedel

Anton Berg
Pedel

Sten Dahl
Tekniker

Restaurant:
86 19 22 55 – 1
gyngen@gyngen.dk
Tlf Køkken. 91 89 07 44
Tlf Baren. 91 89 07 45

Peder Bækhøj Zeuthen
Kok. Leder af køkkenet
peder@kulturgyngen.dk

Inger Bøggild
Kok
inger@kulturgyngen.dk

Robert Karlsen
Leder af Baren og medlem af ledelsen
robert@kulturgyngen.dk

Malek Rosholm Ben Attaia
Kokkeelev
malek@kulturgyngen.dk

Bo Bredgaard Møller
Barmedhjælp
bo@kulturgyngen.dk

Jan Bruun Hansen
Barmedhjælp
jan@kulturgyngen.dk

 

 

Samarbejdspartnere

Åbningstider

Barens åbningstider:
Tirsdag 11.00-20.00
(ved arrangement også 20.00-24.00)
Ons-fre 11.00-02.00
Lørdag 17.30-02.00


Køkkenets åbningstider:
Tirs-fre 11.00-14.30 + 17.30-20.30
Lørdag 17.30-20.30

Aktuelt

Dreadnoughtus Schrani Support: Yakox
27/06/2017 kl. 20:30

Yen
28/06/2017 kl. 21:00

Antonia Mrsic + Arndt Saalfeldt
29/06/2017 kl. 20:30

Salsa Boyz / Club Camaleón
30/06/2017 kl. 21:00

Instagram

Kontakt