Gyngen - Café, Restaurant & Scene

Medarbejdere

Administration:
86 19 22 55 – 4
kulturgyngen@kulturgyngen.dk

Jenny Høegh
Socialrådgiver
jenny@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 41

Tina Sønderskov Sørensen
Socialfaglig medarbejder
tina@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 40

Niels Jørgen Graabek
Misbrugskonsulent/Mentor og medlem af ledelsen
niels-jorgen@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 47

Connie Hejlsberg
Kontorassistent
connie@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 48

Bogholderi:
86 19 22 55 – 3
bogholderiet@kulturgyngen.dk

Lena Skov Andersen
Leder af bogholderiet
lena@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 42

Inge Lise Hansen
Leder af bogholderiet
inge-lise@kulturgyngen.dk
Tlf. 91 89 07 43

Pedel, teknik og booking:
86 19 22 55 – 2
booking@gyngen.dk

Jan Christensen
Pedel

Restaurant:
86 19 22 55 – 1
gyngen@gyngen.dk
Tlf Køkken. 91 89 07 44
Tlf Baren. 91 89 07 45

Inger Bøggild
Kok
inger@kulturgyngen.dk

Robert Karlsen
Leder af Baren og medlem af ledelsen
robert@kulturgyngen.dk

Bo Bredgaard Møller
Barmedhjælp
bo@kulturgyngen.dk

Martin Steincke
Barmedhjælp

 

 

Samarbejdspartnere

Åbningstider

Café Nicolai:
man-fre: 9.00-13.30
Weekend: Lukket


Gyngen:
Se arrangementer
Dørene åbner en time før start, med mindre andet er angivet

Aktuelt

Krauka
20/12/2019 - 21/12/2019 kl. 18:00 - 1:00

The Consolation
01/05/2020 kl. 20:00 - 23:00

Sociale Medier



Instagram

Kontakt